Už jsem čtenář

V pondělí 6.června přišli do knihovny již podruhé ve škoním roce žáci prvních tříd. Při první návštěvě ještě neuměli číst a knihy si pouze prohlíželi. Dnes, kdy jsou z nich čtenáři, si v knihách nejen listovali a prohlíželi, ale také již četli. Za odměnu obdrželi knihu z projektu Už jsem čtenář: ,, DUBÁNEK A TAJNÝ VZKAZ" od autorky Kláry Smolíkové. Za knihu, kterou si společně s pexesem odnesli, vyzdobili vchod do knihovny letními květy. Věřím, že návštěvníky knihovny jejich práce potěší.

Zároveň mohou děti do konce školního roku využít registraci do knihovny zdarma a knihovnu navštěvovat i o prázdninách, budu se na ně těšit.