Týden knihoven

Ve dnech 6.10.-10.10. probíhala jako každoročně celostátní akce Týden knihoven. I naše knihovna se zapojila a tento týden začala výstavkou, prací dětí ze ZŠ(1-5tř.) a ZUŠ, která je instalována v Modrém salonku .

V úterý 7.10. k nám přijela rodačka a spisovatelka z Novosedel Věra Fojtová, která pěkně hovořila o svých knihách i o tom, jak dlouho trvá než se kniha dostane ke čtenáři. Je jen škoda, že tuto besedu navštívil tak malý počet našich obyvatel.

Besedu, která proběhla v pátek 10.10. na téma ,,Cesta ke zdraví pomocí přírodní medicíny‘‘ přednášel MuDr.Pavel Šácha s manželkou.
Tato přednáška byla účastníky hodnocena velmi kladně.
V případě zájmu občanů je možno uskutečnit další přednášku na konkrétní téma např. stres,alergie,….
Zájemci mohou svůj požadavek na přednášku říci knihovnici nebo napsat na web knihovny.