UPOZORNĚNÍ

Milí čtenáři,
v souvislosti s novým nařízením vlády bych vás touto cestou ráda informovala o nových pravidlech chování v knihovně.

Od čtvrtka 10. 9. 2020 je povinné se ve všech prostorách knihovny pohybovat v rouškách a dodržovat bezpečné dvoumetrové rozestupy. Zároveň vás prosím, abyste si v zájmu ochrany vašeho zdraví i zdraví našich zaměstnanců důkladně dezinfikovali ruce.

V případě, že vám byla nařízena karanténa nebo pociťujete příznaky jakéhokoliv infekčního onemocnění, odložte prosím návštěvu knihovny na vhodnější dobu.

Knihovna zůstává otevřená v obvyklé provozní době.

Zmiňovaná opatření platí zatím do odvolání. V případě jakékoliv změny vás budu informovat.

Děkuji za pochopení.