Městská knihovna zavádí Bezkontaktní balíčkovnu

Městská knihovna Hrušovany nad Jevišovkou zahajuje v pondělí 4.1.2021 půjčování knih a ostatních dokumentů formou Bezkontaktní balíčkovny. Služba bude fungovat za dodržení hygienických opatření až do obnovení běžného provozu knihovny.

Pravidla bezkontaktního výdeje knih:

Zákazník si knihy předem objedná po telefonu knihovny 515 238 369, případně e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dohodne si přesnou dobu předání svazků.

Při převzetí lze knihy také vracet. Vrácené budou k dispozici pro další půjčení až po proběhnutí doporučené karanténní doby.

Při příchodu prosím zvoňte!

Tituly budou jednotlivým čtenářům v dohodnutém čase  vyskladněny do proskleného zádveří knihovny. Zde mohou klienti zároveň knihy vrátit.

Výdej a objednávky knih budou fungovat v obvyklou výpůjční dobu knihovny.

Žádáme čtenáře, kteří mají nařízenou karanténu nebo izolaci nebo trpí respiračním onemocněním, aby nevraceli ani neposílali knihy přes třetí osoby.

Veškeré konzultace a dotazy mohou probíhat pouze telefonicky nebo e-mailem, v místě bezkontaktního výdeje to není možné.

Zprostředkování knih tímto způsobem bylo povoleno vedením města Hrušovany nad Jevišovkou a je zároveň i v souladu s nařízením vlády ČR (bezkontaktní výdej a půjčování knih).

Těšíme se na váš zájem o tuto prozatímní výpůjční službu!

Kdo je online?

Právě přítomno: 405 hostů a žádný člen