Městská knihovna v novém

Rekonstrukce knihovny probíhala v několika etapách. Začala v roce 2007 bouracími pracemi a výměnou oken, roku 2008 podřezáním budovy, plynofikací, dokončením bouracích prací, roku 2009 a 2010 dokončení skladu včetně kolaudace a přestěhování knih ze skladu staré knihovny. Roku 2011 začala hlavní část rekonstrukce, která se dokončila v červnu roku 2014.
Důležité bylo také přestěhování všech knih do nové knihovny. S tím nám pomohli žáci základní školy a pracovníci VPP.
Všem, kteří se na stěhování knihovny podílely, bych chtěla touto cestou poděkovat.
Dne 20.6.2014 se naši občané dočkali slavnostního otevření Městské knihovny.

Od 23.6.2014 byl zahájen provoz nové knihovny, který bude i během prázdnin beze změny.
Tím bych chtěla bych pozvat všechny občany do velmi pěkných prostor naší nové knihovny.

před bouracími pracemi

podřezání stavby